Популярна українська співачка Надя Дорофєєва повідомила про розрив з Дантесом ще кілька місяців тому. Днями вона опублікувала фото, яким натякнула на нові відносини.

Читайте також Не дається мені, – Андрій Данилко пояснив, чому він досі самотній

Надя Дорофєєва натякнула на стосунки

На своїй сторінці в інстаграмі Надя Дорофєєва опублікувала фото з автівки, де тримає хлопця за руку. Сама зірка одягнула червону сукню з білим квітковим принтом.


Надя Дорофєєва з ймовірним бойфрендом / Фото з інстаграм-сторіз

Раніше виконавиця показувала фото з ніжним букетом квітів, який стоїть у неї на столі.


Фото з інстаграм-сторіз Наді Дорофєєвої

Чутки про новий роман Наді Дорофєєвої

  • Нагадаємо, що у мережі ще після новини про розлучення Дорофєєвої та Дантеса снують чутки про новий роман співачки. На нові стосунки натякав колега зірки Позитив, а згодом й Олексій Дурнєв.
  • На початку квітня Надю Дорофєєву сфотографували у Барселоні з Михайлом Кацуріним – пара начебто обіймалась. Це ще більше підігріло чутки про те, що саме Кацурін є новим обранцем знаменитості. Цікаво, що ресторатор та його дружина публічно оголосили про розставання у той самий день, що й Дорофєєва та Дантес.
  • Сам Володимир Дантес заперечив, що розлучився з Дорофєєвою через Михайла. "Розставимо крапки над "і". Вона не пішла від мене до нього. Люди люблять підтягувати те, що їм хочеться підтягнути. Якщо вони будуть разом – круто, це теж вибір. А я тоді придивлюся до Даші".