Тема легалізації одностатевих шлюбів спалахнула в мережі після твіту бойової медикині Аліси Сарнатської. Вона розповіла, що її друга-військового не пустили в реанімацію до хлопця, бо вони не родичі. Дівчину підтримав MELOVIN, який єдиний в українському шоу-бізі наважився на камінг-аут. На його бік стала й Анастасія Федорова.

Важливо Діставайте вила, – MELOVIN виступив за одностатеві шлюби й розповів про військових ЛГБТ

Як дружина міністра Федорова підтримала MELOVIN

Звичайно ж, після поста з проханням легалізувати в Україні одностатеві шлюби частина фоловерів накинулися на співака з хейтом і докорами:

  • "Такі питання можна врегулювати по-іншому, а не відразу шлюби легалізовувати. Під шумок хочете узаконити цей шизофренізм";
  • "Традиція і порядок! Лише так";
  • "Якщо чесно, це все дурня. Живу і дивуюся, як ми люди кожного дня деградуємо і деградуємо все більше";
  • "Ні, я за традиційні цінності. Непотрібно нам це лайно, в дитини має бути тато і мама, або тільки тато, тільки мама, а не два тати";
  • "Не підтримувала, не підтримую і не підтримуватиму! До психолога! А краще до психіатра гоу".

"Моя думка, "гей" та "п*дар" – це дві абсолютно різні речі, бо для останнього не треба бути в ЛГБТ-спільноті. І це дуже видно по людях з жовчю в коментарях", – звернулася Анастасія Федорова до коментаторів.

Я знаю чудових людей-гомосексуалістів та багато п*дорів, які є натуралами. Сором та середньовіччя так думати. Вільна країна – це коли кожен може бути собою. А якщо тебе так сильно турбує чийсь вибір партнера, то почни з психотерапевта саме ти, а не лізь зі своїм осудом,
– різко додала Анастасія Федорова.

Дружина Федорова підтримала MELOVIN / Фото з інстаграм-сторіс Анастасії

  • Нагадаємо, MELOVIN регулярно підтримує ЛГБТ-спільноту, а організація KyivPride назвала його камінг-аут на Atlas Weekend ЛГБТ+ подією року 2021.
  • Через свої погляди артист не раз сварився з колегами з шоу-бізу. Чи не найгучнішим був його скандал з Іриною Федишин, яка переконана, що гомосексуальність – "це великий гріх" і саморуйнування.
  • Тоді співак відреагував так: "Ну дурепа дурепою". Він також наголошував, що у вільній демократичній країні немає місця гомофобії, і радив Федишин "взяти свої гріхи у свої малесенькі долоньки і піти в ліс".