Гучний скандал MELOVIN (справжнє ім'я – Костя Бочаров) обговорив в інтерв'ю зі Славою Дьоміним. Артистку зі Львова він відкрито називає гомофобкою, яка "прикривається релігією". Проте, за словами зірки, не така вже й Ірина Федишин "духовна людина", яку з себе вдає. У її музичній кар'єрі нібито теж були "гріхи".

Гаряча тема Ірина Федишин пройшлася по Поляковій, MELOVIN і Приходько, які засудили її за гомофобію

MELOVIN про "гріхи" Ірини Федишин

Якщо вникати у Федишин, нарити гріхів можна дуже багато – неоплачені оренди залів після концертів, виступ за опозиційну партію 2018 року. Але я не хочу падати до її рівня, і розповідати комусь про його гріхи,
– інтригуюче заявив MELOVIN.

"Дуже багато прикривається моментом, що вона має право, це її думка. Нікому не потрібна думка, бл*дь, Федишин. Кому потрібна ця твоя думка? Ти публічна людина, ти повинна знати, як на твої слова будуть реагувати інші люди, твої прихильники, які теж можуть бути серед ЛГБТ-спільноти. Ти кажеш про те, що не хочеш нікого ображати, за любов, за чистоту, за антигріховність… Ну дурепа дурепою", – різко додав співак.

Ба більше, MELOVIN вважає, що не зможе переконати Ірину Федишин у тому, що представники ЛГБТ-спільноти – не грішники, тож не збирається їй телефонувати й розв'язувати конфлікт по-тихому.

"Є такі люди, як, наприклад, московити. Ти їм товкмач, товкмач, а нічого не поясниш. Тому хай Ірина піде до свого батюшки в церкву, поспілкується з ними, трошки ладану вип'є", – з іронією порадив Мел.

Читайте також "Візьми свої гріхи у малесенькі долоньки": MELOVIN звернувся до Федишин після її гомофобних заяв

MELOVIN про гомофобію на Росії

Цікаво, що спочатку артист заявив колезі: "Гомофобії у вільній та демократичній країні місця немає. Ми не в Московії, пані Ірино Федишин". Тепер він пояснив, чому поставив за приклад саме Росію.

У них одразу була політика, спрямована на пряму гомофобію, трансфобію. Їх цькували, їх виловлювали, їм паради проводити не можна, бо ти будеш покараний, тебе відвезуть в ізолятор. Сама Росія дуже гомофобна. І навіть рашисти це знають,
– розповів MELOVIN.

Крім того, артист вважає, Росія "вливає дуже багато грошей" у розвиток гомофобії в Україні. За його словами, чимало ультраправих організацій, які нападають на ЛГБТ-активістів, "дуже часто проплачуються російськими спецслужбами".

Повне інтерв'ю зі MELOVIN Славою Дьоміним: дивіться відео онлайн

Хто підтримав MELOVIN у скандалі з Іриною Федишин

  • Співачка Оля Полякова назвала заяви колеги про ЛГБТ "середньовіччям" і додала: "Краще б ти й надалі лише співала";
  • Травесті-діва Монро назвала артистку гомофобкою і здивувалася, як таких як Федишин "запрошують в журі самого егегейського конкурсу в Європі" – Євробачення.
  • Співачка Анастасія Приходько дорікнула зірці, що через гомофобні погляди вона "не голосувала за геїв" на Євробаченні.