Війна розлучила мільйони українських сімей. Зараз чоловіки перебувають на фронті, захищають Україну. Наразі невідомо, де саме Тимур Хромаєв, але, за словами дружини, він пішов добровольцем у ЗСУ.

До слова Маша Єфросиніна поставила на місце пропагандиста Соловйова, який пише наклепи про її чоловіка

Що Єфросиніна казала чоловікові на початку війни

Телеведуча зізналася, що була дуже ображена на коханого і водночас пишалася ним. Згадуючи той день, Машу починають душити сльози. Але вона пишається чоловіком за його позицію.

В одному з інтерв'ю Єфросиніна розповідала, що навіть кричала на Тимура, злилася на нього за таке рішення.

Кричала: "Чому саме ти? Що, без тебе там не обійдуться?!" Все це було. Я навіть не буду приховувати. А потім я подивилася на нього на нашому останньому побаченні. І зрозуміла, що пишаюся. Ми всі маємо пишатися нашими чоловіками,
– поділилася телеведуча.

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Олександр Ярмак, який теж є добровольцем і постійно перебуває в зоні бойових дій, зізнався, що був готовий загинути, як герой. Каже, що втрачав друзів, а свої пісні про них та війну пише у нарядах.
  • Даніель Салем з побратимами одні з перших 11 листопада зайшли до звільненого Херсона. Тоді ресторатор зателефонував Тіні Кароль і вона показала цю розмову на концерті в Берліні.
  • Українська захисниця Євгенія Емеральд з позивним "Жанна д'Арк" зізналась про дружбу з Тіною Кароль. Вона поділилась, як зав'язались їхні взаємини.