11 листопада Збройні Сили України зайшли у звільнений від окупантів Херсон. Там засвітився й український ресторатор, а зараз боєць, Даніель Салем разом з побратимами.

Читайте також "Так виглядає щастя": зірковий бомонд радіє і плаче від звільнення Херсона

Даніель Салем у Херсоні

Військовий опублікував кадри зі звільненого Херсона. Він сфотографувався на тлі в'їзду в місто, де стелу з назвою пофарбували в кольори російського прапора. Також Даніель показав побратима, який був одним з перших, хто зайшов у Херсон.


Салем з побратимами в Херсоні / Фото з інстаграму Даніеля Салема

Відео Даніеля Салема зі звільненого Херсону (ролик 18+)

В інстаграм-сторіз згодом Даніель Салем опублікував відео, як його зустріли херсонці. Він з захисниками зупинився в одному з тутешніх будинків, де українці нагодували їх смачною вечерею.


Як зустріли Салема / Фото з інстаграм-сторіз

Військовий також показав розмову з побратимом. Той розповів, що йому херсонці подарували прапор з українською символікою, який зберігали під час окупації. Та зізнався, що захисників заціловують "до червоних щік".


Подарунок від місцевих для ЗСУ / Фото з інстаграм-сторіз

Відео Даніеля Салема засипають коментарями з подякою. Це не лише фани ресторатора, але й українські знаменитості, серед яких Позитив, Іраклі Макацарія, Максим Чмерковський, Андрій Джеджула, Тоня Матвієнко, Саша Чемеров, Тарас Цимбалюк.

  • Злата Огнєвіч: "Дякую всім героям України! Славетним воїнам";
  • Світлана Тарабарова: "Сльози на очах. Дякую";
  • Тіна Кароль: "Хлопці, ви герої та в історії держави назавжди! Пікап довіз вас щасливо на місце, в ньому була жіноча магія захисту. Дуже схвильована та щаслива!";