Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов взявся вигадувати факти з життя українських зірок. Так він опублікував допис про Машу Єфросиніну та її чоловіка Тимура Хромаєва.

До слова Сиділа під бомбами й поїхала до Росії, – блогерка Шаманська розповіла правду про Анну Asti

Пропагандист Соловйов поширює наклепи про сім'ю Єфросиніної

Як показала Маша Єфросиніна, пропагандист опублікував допис, в якому називає телеведучу "донькою магаданських службовців". Тимура Хромаєва він же звинуватив у "торгівлі наркотиками та зброєю", а також вигадав, що чоловік начебто покинув країну в лютому.

Заяви Соловйова / Фото з інстаграму Маші Єфросиніної

Що відповіла Маша

Маша Єфросиніна вирішила не мовчати, а поставити на місце пропагандиста. Вона також розповіла, як її чоловік освоює нову зброю в ЗСУ.

День почався з гарних новин: король пропагандистських г*мнопомийок Соловйов вчить українську мову! Не дають спокою хлопаку мої відеозвернення. Тож для цього пана, що вис*рає брехню мов дихає, є трохи уточнень – гарне вивчення української починається з закарбування у своєму мозку: "В Україні"!
– поділилась телезірка.

"Також питаннячко: чого це ми приперли сюди Магадан, та геть вирішили не зазначати, що я корінна кримчанка? Бо Крим таки наш? І ще, поки ти, гнида, пишеш дешеві наклепи на мого чоловіка, він опановує таку круту зброю разом зі своїми побратимами з ЗСУ, що тобі та твоїй шоблі скоро п*зда".

Як Єфросиніна ставила на місце росіян

  • Телеведуча розносила коміка Нурлана Сабурова за його цинічний та нікчемний жарт про "місячні".
  • Згадуючи своїх рідних з Криму, Маша Єфросиніна відповідала росіянам, які тішились обстрілам українських міст.
  • Також знаменитість коментувала дивні заяви Ксенії Собчак про "нацизм в Україні". Вона нагадала про тероризм Росії в Бучі, Ізюмі та багатьох інших містах.