Військовослужбовець ЗСУ розповів, що на творчість у війну не завжди вистачає часу, проте він встигає фіксувати важливі миті для своїх майбутніх пісень.

Читайте також У мене було хрещення обстрілами, – Сашко Положинський шокував розповіддю про бойовий досвід

"За ці місяці війни пережив багато чого. Плакав, коли втрачав друзів. Від цього боляче. Деякі пісні народжуються від гордості. Ти дивишся, ти пишаєшся народом, в якому кожен боєць ладен віддати своє життя за свою країну. Це дає справжні емоції", – розповів Ярмак.

"Намагаюся писати на чергуваннях. Доки стоїш, у тебе є час написати якісь рядки… Потім вириваєшся на студію і записуєш пісню… Зараз я розумію, яка відповідальність культури і наскільки кожне слово має бути гучним", – додав репер.

Він розуміє, що на передових позиціях хлопцям не до музики та співав, але своє завдання він бачить у тому, що наповнити ту мить правильними словами.

Я сам у певний момент був у такому стані, коли ти готовий загинути як герой. Ти переходиш межу всередині себе, і це погано. Потрібно жити як герой, перемагати як герой, продовжувати свій героїчний рід і виховати його,
– зізнався Ярмак.

Нагадаємо, що свій шлях у ЗСУ Олександр розпочав у перший день вторгнення Росії по всьому кордону 24 лютого. Тоді він вступив у роту охорони Києва і навчався всього вже у боях. Він був на "зачистці" після звільнення Київщини, заходив на позиції штабів росіян. Зараз Олександр Ярмак працює на трьох напрямках, також бере участь у "Культурному десанті" з іншими зірками-військовими.