У жовтні цього року українська снайперка Євгенія Емеральд вийшла заміж. Тоді на одному зі своїх виступів її привітала співачка Тіна Кароль.

До слова Руслана заспівала "Ой у лузі червона калина" грецькою мовою: емоційне відео з Афін

Євгенія Емеральд про дружбу з Тіною Кароль

Снайперка "Жанна д'Арк" зізналась, що саме виконавиця зробила перший крок до дружби. Захисниця погодилась отримати привітання від знаменитості.

Ми не були знайомі. Тіна мені написала, що вона дуже захоплюється такими жінками, як я. А наша історія кохання — це історія для всієї країни, і вона надихне всю країну. Вона запропонувала мені жіночу дружбу. Звісно, я погодилася. Я її дуже поважаю та люблю,
– поділилась Євгенія.

Дівчина додала, що привітання від Тіни Кароль було крутим і феєричним. Їй здавалось, що все це відбувається не насправді. За словами Євгенії, з часом вона знайомилась і з іншими медійними людьми країни.

"Завдяки службі на фронті я познайомилася багато з ким. Я товаришую з Лесею Нікітюк, вона неймовірна жінка. Познайомилась також з Ярмаком. Був скандал із блогерами. Але все добре, зараз спілкуємось. Життя дуже цікаве, дивовижне".

Про який скандал згадала снайперка

  • Близько два місяці тому Євгенія Емеральд взяла участь в ютуб-шоу, де обурилась, що деякі блогери не підтримують Україну в час війни. Вона заявила, що вони рекламують лиш косметику, а про важливі події – мовчать. Раміна Есхакзай з нею погодилась і назвала таких інфлюенсерів: Таню Пренткович, Сашу Бо та Юлю Вербу.
  • Саша Бо не змовчала і відповіла захисниці, що саме блогери закривають волонтерські збори, а "а-ля військова взяла і витерла свої берці" об них. Згодом вона додала, що блогери не на державній службі й нікому нічого не винні.
  • Після скандалу снайперка Жанна д'Арк публічно перепросила – записала відео, в якому визнала, що була різка й згадала проукраїнських блогерів, хоч там дівчини з Франківська не було.
  • Через певний час Євгенія Емеральд поставила крапку в конфлікті. Вона уточнила, що тоді говорила не про всіх блогерів, а їхню більшість. І додала, що примирилась із Сашею Бо.