Втім, нещодавно стало відомо, що Маша вступила до українського вишу й тепер живе в Україні. Водночас її бойфренд Артур залишився за кордоном. Як виявилося, хлопець з дівчиною розійшлися після року стосунків.

Не пропустіть Вилікувала акне, – Маша Полякова вперше показала чесні фото без макіяжу

Маша Полякова розійшлася з хлопцем

За словами доньки Олі Полякової, юнак використовував стосунки з нею для збільшення прихильників.

Артур – це зараз пройдений етап, тому що він дуже негарно вчинив. Він показав, яка він людина насправді. Що я йому взагалі не подобалась і це все було тому, що він хотів нагнати собі підписників. Він такими маленькими кроками почав це показувати. Можливо, він вважає, що це не так, але я це бачила,
– поділилася дівчина.

"Ранок у великому місті": дивіться відео онлайн

Що відомо про колишнього бойфренда Маші та їхні стосунки

  • Хлопця звати Артур. Він родом зі Львова, однак у 16 років переїхав у Велику Британію на навчання.
  • Шанувальники дізналися про роман Маші та Артура у січні цього року. Історія кохання пари почалася в Лондоні, куди доньки Олі Полякової перебралися з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
  • Відомо, що Марія та її хлопець вже навіть познайомилися з батьками одне одного.
  • Перебуваючи у стосунках, дівчина нерідко публікувала фото з Артуром. Часом це було щось провокативне. Зокрема, якось в інстаграм-сторіс Маша Полякова поділилася фотографією, на якій хлопець ніжно тримає її за руку. Примітно, що на безіменному пальці дівчини була каблучка, прикрашена смарагдом, а фото Маша підписала: "Вона сказала "так"". Це наштовхнуло підписників на припущення, що дівчина натякала на заручини. Втім, через деякий час вона опублікувала сторіс, де зазначила, що це всього-на-всього був жарт.