Радісною новиною Марія поділилася в інстаграм-сторіс. Зіркова донька зізнається, що найгірше для неї – готувати самостійно.

Цікаво Так вже виросла, – Маша Полякова показала рідкісне фото з молодшою сестрою

Дівчина кілька тижнів тому вступила до Київської консерваторії. А днями Маша Полякова прийняла рішення жити самостійно.

Донька співачки з'їхала на квартиру. Тепер їй доводиться самій готувати, хоча вона цього не любить.

Проте дівчина вигадала, як забезпечити себе їжею. Машу запросив тато до ресторану, тож блогерка забрала з собою страви, які не змогла доїсти.

Бути одною, це коли тато покликав до ресторану, ти поїла з усіх тарілок, а все, що замовила собі, забрала додому. Чому? Тому що живу одна, готувати не люблю, витрачати кошти на доставку теж. А це буде обід, вечеря і сніданок,
– пояснила Полякова.


Маша Полякова з’їхала від батьків / Скирншот з її інстаграм-сторіс

Чому Маша Полякова живе в Києві

  • Минулого року донька співачки вступила до музичного коледжу Лондона BMus на інтегрований ступінь. Її навчання тривало один рік. Хоча вона була на бакалавраті, тож мала б навчатися 4 роки.
  • У вересні 2022 року дівчина навіть заселилася в гуртожиток. Маші виділили окрему кімнату з ліжком, столом, шафою і вбиральнею. Проте жити там було дорого – за місяць Полякова витрачала близько 45 тисяч гривень.
  • Вже у вересні цього року Маша повідомила, що вступила на навчання до консерваторії ім. Чайковського на композиторське відділення. Тож, на найближчий час вона залишається в Києві.
  • Оля Полякова пояснила, що її донька поїхала з Англії і вже не буде там навчатися. За її словами, Марія готується до чогось крутого.