MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) поділилася сумною новиною на особистій сторінці в інстаграмі. Їй доводиться бути без коханого, що неабияк засмучує.

Читайте також MamaRika відверто розповіла про загрозу викидня та втечу з лікарні

Вагітна MamaRika в лікарні

Майбутня матуся поділилася, що її залишили в стаціонарі. Вона вирішила не вдаватися у подробиці, бо все одно не весело перебувати та. Щоб не нашкодити малюку, дівчину госпіталізували. Однак причину перебування в клініці Анастасія так і не розсекретила.

Зірка зізналася, що не знає, скільки часу проведе у стаціонарі. Пізніше пообіцяла розповісти свої враження від державної лікарні, проте наразі не все так погано, як їй здавалося.

В артистки розпочався 35-ий тиждень вагітності, проте відзначати особливий день вона вимушена на лікарняному ліжку, а не вдома з чоловіком.

Прикро, що 35-ий тиждень я святкую в лікарні. У пологовий будинок Сергія не пускають, бо такі правила. І в палаті я сама. Тільки я і крапельниця,
– розповіла MamaRika.

Сергій Середа всіляко підтримує кохану. Щоб трішки розвеселити її, він привіз у лікарню фрукти. Співачка не приховує, що дуже сумує за чоловіком.

І хоч зараз я страшенно роздратована і не можу прийняти той факт, що все іде не по плану. Хоч роздратувала тебе і всіх навколо, але ненавиджу всі ці дурні правила і рамки! Шкода, що тебе не можна замаскувати під породіллю і покласти поруч зі мною,
– написала MamaRika.

Додамо, нещодавно артистка розсекретила стать малюка. Подружжя чекає на народження хлопчика. Зірка зізналася, що вона та чоловік дізналися про це ще після першої УЗД.