Про першу вагітність MamaRika (справжнє ім'я – Анастасія Кочетова) розповідає без прикрас. Якщо перші місяці вона страждала від сильного токсикозу й весь час лежала в ліжку через загрозу викидня, то зараз насилу пересувається і швидко виснажується, адже її живіт став величезний.

До теми Вагітна MamaRika одягнула об'ємну мінісукню: фото чарівного образу

Я вже розміром з трамвай і просто кочуся, ходьбою це не назвеш. Дуже швидко стала втомлюватися: максимум пів години на ногах, і я вже замучений пляцок,
– зізналася MamaRika.

Співачка додала, що носить бандаж для вагітних навіть вдома. На щастя, болі в спині її не турбують, а малюк став рідше штурхатися.

"Чадо стало менше лупити мамку. Мабуть, починає вкладатися собі зручно. Тому іноді навіть вдається поспати, хоча враховуючи, що лежати можна тільки на правому або лівому боці, ну таке", – додала MamaRika.

Артистка доповнила відвертий допис не менш відвертим відео. У кадрі вона позувала з чоловіком Сергієм Середою у сміливому образі – бордових панчохах, чорному комплекті білизни та стильному піджаку оверсайз, який залишила розстебнутим. Так, MamaRika ефектно засвітила великий вагітний животик.

Варто побачити MamaRika показала момент, коли дізналась про свою вагітність: зворушливе відео

Що відомо про першу вагітність MamaRika

  • Про вагітність первістком зірка оголосила наприкінці травня, опублікувавши зворушливе фото в обіймах коханого. Тоді MamaRika вперше засвітила округлий животик і заявила, що скоро їх буде троє.
  • Подружжя дізналося про вагітність ще восени. Дві смужки на тесті вони побачили після того, як "старалися цілих чотири місяці".
  • Перші місяці при надії артистка чахла на дивані, адже мала сильний токсикоз і могла втрати малюка. Вже тоді вона відмовилася від звичного ритму життя і схудла на кілька кілограмів, бо організм не сприймав ніяку їжу.
  • Як повідомила MamaRika, пологи заплановані на початок серпня. Вона щиро вірить, що все піде за планом.