Коли росіяни почали наступ на столицю, Тарас Тополя разом з колегами з колективу був на Київщині. Тепер вони відправилися на Харківщину, де допомагають пораненим.

Дивіться також Гурт "Антитіла" заспівав на Save Ukraine — #StopWar з вокзалу в Києві: відео до мурах

Щодня в соцмережах Тополя публікує дописи, в яких розповідає про свої відчуття. На 97 день повномасштабної війни чоловік опублікував архівне фото з коханою Alyosha. Тарас розповів, що про цей кадр, зроблений 6 років тому, йому нагадав фейсбук.

Люблю, як і десять років тому. Не до романтики, але… У важкі часи найліпше тримає відчуття, що тебе люблять, чекають, моляться. Банальне: "Як ти?" працює. Констатую. Слава ЗСУ! Слава Україні!
– написав Тополя.


Тарас Тополя та його кохана Alyosha / Фото з інстаграму музиканта

Життя зіркових сімей у час війни

  • Співачка Анастасія Приходько та її чоловік знають, що таке війна ще з 2014 року. Тому зараз їхні стосунки не змінилися.
  • Актор Андрій Федінчик служить в ЗСУ. Його дружина Наталка Денисенко розповідала, що їхні стосунки вже ніколи не будуть такими, як раніше. Тепер для жінки головне лише одне – щоб коханий був живий.
  • Співачка Наталія Могилевська під час війни зізналася, що має нового обранця. Історію кохання артистка розповість після перемоги, але зараз поділилася, що з коханим не страшна і смерть, він постійно підтримує зірку.
  • Музикант Святослав Вакарчук їздить гарячими точками України з культурною місією – піснями підіймає моральний дух бійців. Та нещодавно стало відомо, що його кохана вдруге вагітна. Минулого року в пари народився син Іван, а тепер закохані знову чекають на поповнення у сім'ї, однак деталей наразі не розповідають.
  • Співачка MamaRika півтора місяця перебувала в Польщі. Через розлуку в неї погіршилися стосунки з чоловіком. Не витримавши, зірка з маленьким сином повернулася додому.