Світлана Лобода не повідомляла у мережі, що планує приїхати в Україну та ще й на деокуповані території, тому для її прихильників це стало справжньою несподіванкою. Для приїзду жінка одягнула чорний штанний костюм з жакетом, білу футболку та дизайнерські кросівки.

Читайте також "Ти не можеш два тижні чекати": Ілона Гвоздьова пояснила, чому Макс Барських краще за Лободу

Артистка пройшлась зруйнованими кварталами міста, де тривали найжорстокіші бої в місті, а також побувала біля одного з мостів та поспілкувалась з місцевими жителями, зокрема з дітьми. В одному з інстаграм-сторіз, де Лобода керувала автомобілем, вона сказала, що не знає, як українці можуть коли-небудь вибачити росіянам за те, що відбулось в Ірпені.

Я не знаю, що має статися, щоб українці вибачили все те, що відбувалося тут!… Ірпінь. 112 день війни,
– написала співачка у своєму інстаграмі.

Світлана Лобода в Ірпені: відео з інстаграм-сторіс

Реакція мережі

У коментарях артистку підтримали прихильники та всі "в один голос" написали, що ніколи цього не пробачать. Знайшлись і ті, хто засудив Лободу за те, що та "прокинулась" лише тоді, коли Росія здійснила повномасштабний наступ на Україну:

  • "Як ви швидко "перевзулися" в Україну, після того, як вам заборонили приїжджати в Росію на 50 років. Раніше бабки робили, вам було все одно на Донбас, дітей Донбасу, старих і так далі. Тому безглуздо зараз комусь щось показувати і доводити, що ви щиро переживаєте за Україну";
  • "Світлано, війна не 112 днів йде, якщо ви не знаєте. Війна з 2014 року";
  • "Для неї 112. Коли гроші з Росії перестали капати".

Оскільки Лобода мала велику аудиторію слухачів серед росіян, то в неї у коментарях знайшлось місце багатьом прихильникам Кремля, коментарі яких були пронизані однаковою риторикою: про те, як українці "бомблять Донбас", як наш народ їх завжди ненавидів, і що робили українці останні 8 років.

Лобода і російсько-українська війна

  • Лобода не одразу відреагувала на наступ Росії, лише на п'ятий день, 28 лютого, співачка записала відео у сльозах, в якому говорила про "маленьких людей", що не можуть зупинити війну, а вже через місяць, 24 березня, визнала Росію винною в нападі на Україну.
  • Однак, як запевняє Маша Єфросиніна, на третій день війни Лобода переказала її фонду шалену суму грошей – півтора мільйона гривень.
  • Артистку хвалив і мер Борисполя, якому вона купила бус і бронежилети з турнікетами ще на півтора мільйона гривень.
  • У травні Лобода відкрила центр психологічної допомоги для українців, який надаватиме й матеріальну поміч, а на корпоративі в Єревані заявила, що половину всіх гонорарів віддаватиме на відбудову рідного Ірпеня.