Вдовенко подарували збірку "300 поезій" Ліни Костенко. Раніше за харків’янку також заступився письменник Руслан Горовий.

Цікаво "Я не поважаю Лободу": що відомо про 16-річну Дарину Вдовенко, яка вийшла на протест у Харкові

Вдовенко отримала книгу з підписом Ліни Костенко

Книгу надало видавництво "Абабагаламага", а письменниця залишила на сторінках свій підпис. Поетеса побажала Дарині Вдовенко "щасливої долі і світлих обріїв буття", а її рідному "Харкову – відродження".


Харків'янка отримала книгу від Ліни Костенко / Фото "Укрінформу"

Дарині подарували книги й інші письменники

Юна активістка зізналася журналістам, що після протесту отримала велику підтримку від українців. Крім того, їй подарували ще кілька творів. Зокрема, свої книжки Дарині надіслали письменники Руслан і Людмила Горові, Андрій Кокотюха, Вахтанг Кіпіані.

Дуже цікавою для мене стала книга про Марію Примаченко. Це дуже красиве колекційне видання, яке подарував Олексій Данілов, секретар РНБО. Звичайно, це була несподіванка,
– розповіла харків'янка.

Також Вдовенко отримала книгу "Моя УПА" від Любові Загоровської.

Проте Дарина не приховує, що не має достатньо часу на прочитання всіх цих книг. Адже цього літа дівчина вступила до Харківської академії дизайну і мистецтв, вона навчається за спеціальністю "станковий живопис".

Ліна Костенко підтримала протест проти Лободи: дивіться відео онлайн

Протест Вдовенко проти Лободи у Харкові: коротко

  • Скандальна співачка 25 червня виступила біля зоопарку в Харкові. Але там Лобода зіткнулася зі спротивом юної дівчини – 16-річна Дарина прийшла з плакатом "Харків без Лободи".
  • На це артистка почала публічно принижувати її. Крім того, до дівчини кілька разів підходили охоронці співачки.
  • Українців ця ситуація дуже обурила. Вони почали критикувати Світлану Лободу. Після хвилі хейту співачка виправдалася за свій вчинок та навіть заявила, що пишається Дариною та її позицією.