Лілія Ребрик, яка нещодавно побувала у Карпатах, поділилась приємною новиною. Вона вшосте стала хрещеною мамою.

Дивіться також Повідомили практично одразу, – Тарабарова зізналась, як її діти відреагували на вагітність

Лілія Ребрик стала хрещеною мамою

Акторка та ведуча розповіла, що тепер має хрещеника-козака. Він народився він час війни. Лілія Ребрик подякувала його батькам за довіру.

Одразу після народження ховався з мамою в підвалі. А сьогодні пізнав таїнство хрещення і зробив цей день світлішим. У такі дні ми точно знаємо, заради чого ми йдемо до кінця: щоб наші діти усміхалися. Щоб гралися. Щоб безтурботно бігали у двір до друзів. Щоб не боялися. І не ховалися в підвалах,
– підкреслила акторка.

Лілія Ребрик зізналась, що має 6 похресників та вважає себе гарною, але нескромною хрещеною мамою. Вона додала, що любить кожного, хоч не бачить їх так часто, як хотілося б.

Лілія Ребрик стала хрещеною / Фото з інстаграму Лілії Ребрик

Зіркові батьки та діти: останні новини

  • Ксенія Мішина розповіла, що її син перестав спілкуватися з рідним батьком, якого вперше побачив під час війни. Артистка пояснила, що хоче, аби Платон був ментально здоровий.
  • Володимир Дантес показав фото з сином дівчини Даші Кацуріної. У мережі активно обговорювали, як музикантові пасує батьківство.
  • Тимур Мірошниченко заявив, що процес всиновлення, про який він казав раніше, вже запущено. Щоправда, на це піде чимало часу – навіть до моменту, коли він познайомиться з дитиною.