Ксенія Мішина розповіла, що під час війни несподівано на зв'язок вийшов її колишній, батько Платона. Після зникнення на багато років чоловік захотів відновити спілкування з сином – акторка тоді погодилась.

Читайте також Не імітувала, – Надя Дорофєєва показала, як стерла пальці до крові і вчилась грати на барабанах

Чи спілкується син Мішиної з батьком

В інстаграм-сторіз днями Ксенію Мішину запитали, чи процес знайомства батька з сином продовжився. Зірка різко відповіла, що ні.

Вони більше не спілкуються. Моя дитина має вирости ментально максимально здоровою, – пояснила акторка.


Мішина про сина / Фото з інстаграм-сторіз

Також додамо, що свого колишнього Олександра Ксенія Мішина називала тираном і маніпулятором. За її словами, чоловік "спускав її зі сходів", а під час вагітності й токсикозу змушував працювати. Можливо, батько Платона не змінився, тож акторка вирішила припинити його спілкування з сином.

Чи вільне серце Мішиної

В інстаграмі Ксенія Мішина також не оминула запитання про особисте життя. Фани поцікавилися, чи вільне її серце. Та акторка відповіла емоційно, підкресливши, що щастя не у чоловіках та хлопцях.

"Досить думати, що ваше щастя в мужиках! Ваше щастя – у вас. Це якісь радянські нав'язливі стереотипи. Бувають різні періоди: коли ти щаслива сама з собою, а коли ти можеш і хочеш ощасливити і чоловіка поруч. Розслабтеся, шукайте щастя не у залежностях, а у своєму шляху, у своєму існуванні, у собі. А чоловік обов'язково буде, якщо захочете", – написала артистка.


Мішина про стосунки з чоловіками / Фото з інстаграм-сторіз