Після того, як батько Брітні Спірс подав документи про відмову від опікунства, відома артистка офіційно оголосила про заручини з бойфрендом, Семом Асгарі. Новину прокоментував колишній чоловік зірки.

До теми Акторка Кейт Гадсон заручилась з бойфрендом: романтичне фото

Екскоханий Брітні Спірс відреагував на новину про заручини

Слова Кевіна Федерлайна передав його адвокат. Чоловік наголосив, що тільки радий за колишню дружину та новий, зовсім інший період у її житті.

Кевін дуже радий за Брітні й бажає їй і Сему щасливого спільного майбутнього. Ця новина свідчить про те, що в її житті відбуваються позитивні події, оскільки вона починає все більше його контролювати,
– зізнався колишній чоловік артистки.

Заручини Брітні Спірс: що відомо

  • Перші чутки про можливе заміжжя американської знаменитості з'явилися у липні. Тоді Брітні побачили біля кав'ярні з великою каблучкою на безіменному пальці.
  • Вже 12 вересня Спірс оголосила про заручини з Семом Асгарі та продемонструвала кільце. Ймовірно, пара очікувала відмови Джеймі Спірса від опікунства над донькою.
  • Шанувальники почали засипати співачку порадами про те, що їй варто підписати шлюбний договір з Семом Асгарі. Він з гумором відреагував на ці коментарі: "Звичайно, ми підпишемо шлюбний договір, щоб захистити мій джип і колекцію взуття на випадок, якщо вона одного разу кине мене".