Після того, як Меган Маркл звинуватила британську королівську родину в расизмі, у мережі з'явилось безліч припущень з приводу того, хто б міг обговорювати колір шкіри Арчі ще до його народження. Королівська експертка та біографиня Колін Кемпбелл заявила, що розмова йшла про доньку Єлизавети II – принцесу Анну.

Цікаво Архієпископ, який наче влаштував таємне весілля Меган та Гаррі, спростував слова пари

Чи справді принцеса Анна расистка

Експертка зізналась, що Меган Маркл дійсно говорила про принцесу Анну. Однак на її місці було не зовсім правильно звинувачувати її в расизмі. На думку Колін Кемпбелл, дружина принца Гаррі знову неправильно все зрозуміла.

За словами біографині, принцеса Анна й справді обговорювала маленького Арчі. Втім вона мала на увазі не так колір шкіри хлопчика, як те, що його народження може мати "катастрофічні наслідки" як для подружжя, так і для всієї монаршої родини.

"Гаррі вирішив, що в тонкому натяку Анни на культуру в цілому мова йде саме про колір шкіри. У принцеси Анни ж були побоювання з приводу катастрофічних наслідків того, що хтось новий з точки зору характеру і неналежного виховання увійде в їх сім'ю. На її думку, це могло спричинити проблеми як для всієї королівської сім'ї, так і для будь-якої дитини, народженої парою. Принцеса Анна була справедливо стривожена зовсім не через колір шкіри Меган, а через її небажання і нездатність поважати чужі традиції й культурні відмінності", – переконана Колін.

Також Кемпбелл додала, що принцеса Анна була одною з тих родичок принца Гаррі, яка відмовляла племінника від одруження з "цією дівчиною".

Расизм у королівській родині

  • В інтерв'ю Меган Маркл заявила, що в палаці обговорювали колір шкіри Арчі, тобто звинуватила родину в расизмі.
  • Ведуча Опра Вінфрі згодом зауважила, що королева Єлизавета II й принц Філіп точно не ті, про кого казала герцогиня.
  • Принц Вільям перший публічно прокоментував інтерв'ю брата. Під час світського виходу він переконано заявив: "Ми взагалі не расистська сім'я!".
  • Королева Єлизавета та принц Чарльз підтримали ідею Вільяма про реакцію на інтерв'ю.
  • Після звинувачень у расизмі королівський палац перегляне політику різноманітності.