У резонансному інтерв'ю Меган Маркл та принца Гаррі пролунали гучні заяви про расизм у королівській родині. Окрім того, що там розпочнуть розслідування на цю тему, палац планує переглянути політику різноманітності.

Варто знати Меган Маркл збрехала про таємне весілля: в мережі з'явилося свідоцтво про шлюб

Палац перегляне політику різноманітності

За словами джерел, у королівському палаці вже діють правила, певні процедури та програми, що спрямовані на надання рівних можливостей представникам різних суспільних груп. Однак вони не змогли допомогти досягти бажаного прогресу в цьому питанні.

Таким чином, після звинувачень у расизмі в палаці проаналізують зміни й переглянуть політику різноманітності. Зокрема, зміни відбудуться в Букінгемському та Кенсінгтонському палаці, а також у Кларенс-гаусі.

Звинувачення в расизмі та реакція монаршої родини

  • В інтерв'ю Меган Маркл та принца Гаррі Опрі Вінфрі герцогиня заявила, що в королівському палаці обговорювали колір шкіри Арчі, тобто звинуватила членів сім'ї в расизмі.
  • Опра Вінфрі згодом зазначила, що ні королева Єлизавета II, ні принц Філіп не мають стосунку до скандальної заяви Меган Маркл.
  • Принц Вільям став першим, хто публічно прокоментував інтерв'ю брата. На питання журналіста він переконано заявив: "Ми взагалі не расистська сім'я!".
  • Інсайдери згодом розповіли, що помічники принца Вільяма наполягали, щоб він і Кейт ігнорували будь-які питання про інтерв'ю під час виходу, оскільки це "недоречно" робити під час поїздки в школу. Але королева Єлизавета та принц Чарльз цю ідею нібито, навпаки, підтримали.