У 7 епізоді не Алекс Топольський вирішував, хто залишить романтичний проєкт. Одна з учасниць сама попросила героя відпустити її.

Дивіться також "Холостяк" Алекс Топольський розсекретив суму свого заробітку та відповів на чутки

Ліза про виліт з "Холостяка"

Єлизавета Кондрашевська відповіла, чому насправді вирішила спробувати свої сили на шоу і на що сподівалась, беручи в ньому участь.

"В казино є правило – головне вчасно піти. Я часто чую запитання – ну як можна піти на проєкт, де 25 дівчат борються за одного чоловіка? Це ж не природно! Як можна з ним цілуватися, коли він 5 хвилин тому цілувався з іншою? В моїй філософії життя є такий принцип – ти не зможеш зрозуміти нічого, окрім того, що було твоїм власним досвідом. Тому йдучи на проєкт, я не знала як це! Тому що в мене не було такого досвіду!".

Я справді сподівалася, що зможу знайти на проєкт свого чоловіка. І тільки тому, що останні сезони довели, що після проєкту можливі відносини й навіть сім'я. На початку у мене був інтерес до Алекса, деякий час я ще була в якійсь ілюзії та сподівалася на взаємні почуття, але… Але ви самі все бачили,
– відповіла Ліза.


Ліза Кондрашевська / Фото з інстаграму дівчини

Дівчина була неприємно здивована словами "Холостяка" про її нещирість. Тож розчарувалась у чоловікові та вирішила піти з шоу.

"Я вам ще розкажу правду, що відбувалося на нашому першому побаченні. Ось чому я була здивована та розчарована його словами, що я була закрита та неемоційна. А після того, як він ще заср*в мого вірша, я зрозуміла, що ловити мені тут нічого. Цікаве продовження will be...".

Зауважимо, не тільки Єлизавета критикувала Алекса Топольського. Ось що про нього казали інші учасниці:

  • Юлія розповіла, що наступного дня після вильоту зустріла Григорія Решетника з "Холостяком", то Топольський пройшов повз і навіть з нею не привітався.
  • Аліна зізналась, що дивилась на Топольського як на чоловіка, з яким могло б скластися її життя, бо прийшла на проєкт за коханням. Але у відповідь не отримала те, чого хотіла, бо Алекс ішов з усіма дівчатами на близький контакт, а його слова не відповідали діям.
  • Анастасія згадувала, як Алекс довів її до сліз на побаченні. Також вона розповіла, що він запитував лише про дівчат, але ніколи не розповідав про себе.