У 4 випуску Юля Кавчук отримала рожеву троянду, отже цього тижня вона мала всі права господарки дому. Однак дівчині не вдалося знайти спільну мову з іншими учасницями, тому й не впоралася з цією роллю.

До теми Холостяк 12 сезон 5 випуск: напружений тиждень у Дубаї та пристрасні поцілунки

Юля про "Холостяка" Алекса Топольського

Дівчата, які покидають "Холостяк", все частіше висловлюються про головного героя Алекса Топольського. Чоловік попрощався з Юлею, бо вона нібито невпевнена у собі дівчина. Після цього вона багато плакала. Так тривало тиждень. Причину цих сліз Юля не розуміє досі.

Наступного ранку я зустріла Алекса та Гришу на сніданку в готелі. Перший пройшов повз і навіть не привітався. А з Гришею поспілкувалася і посміялася: "СТБ – можливо все". Драми мало не буває,
– пригадала Юля.

Вона вже відпустила цю ситуацію і зізнається, що дуже рада, що покинула шоу саме тоді. Останній тиждень на проєкті їй було дуже складно.

"Можна було протягнути до 8 випуску. Я знала, як це зробити, але розуміла, що головне – зберегти репутацію (тоді ще не було озвучки і очевидного образу колгоспниці, який створили з допомогою неї). Треба залишатися людиною і берегти себе від ще більшого стресу. Останній тиждень мені було дуже погано, що мною маніпулюють", – зізналася дівчина.

Холостяк
Юля про Алекса Топольського / Скриншот інстаграм-сторіс дівчини

Холостяк
Юля про Алекса Топольського / Скриншот інстаграм-сторіс дівчини

Що про "Холостяка" казали інші дівчата

  • Аделіна: "Кожна дівчина приходить туди зі своєю метою, а вузьколобі люди вірять. Чоловіки, можливо, справді шукають кохання. Але це точно не про мій сезон".
  • Аліна про забіг на стадіоні: "Він не долучився до нас, а лише стояв і дивився ніби зі свого п'єдесталу, як ми "боремося". Це було більш принизливо, ніж азартно. У той момент, я думала, як же він тішиться зараз тим, що дівчата "випльовують" свої легені заради такого "аполлона". Абсурдна ситуація. Повний дебілізм".