Після гучного скандалу в попередньому випуску "Холостяка", тиждень для дівчат видався напруженим і непростим. І хоч деякі учасниці розставили всі крапки над "і" з "Холостяком", – інші не змогли довести, що були щирими та відвертими, повідомляє 24 канал.

До теми Холостяк 12 сезон 7 випуск: перевірка дівчат на щирість та інтимне побачення в СПА

Хто з дівчат покинув проєкт

Першою у 7 випуску з романтичного шоу пішла Ліза. Вона попросила про це сама у відеозверненні до Алекса Топольського.

Я відчула дистанцію та нерозуміння, тому я хотіла б тебе попросити мене відпустити,
– сказала Ліза у відеозверненні.

"Холостяк" визнав, що був різким на останньому побаченні. Та дівчина була невблаганною – вона зізналась про складність перебування серед дівчат, сварок і пліток. А коли відчула ще й непорозуміння з Алексом, вона вирішила поставити крапку у їхній історії.


Ліза покинула проєкт / Фото з інстаграму шоу

Читайте також Холостяк 12 сезон: усі учасниці реаліті-шоу

Нагадаємо, минулого тижня Алекс Топольський скасував церемонію троянд. Все через анонімні відгуки учасниць одна про одну, які розчарували чоловіка. "Це справді огидно. Коли хтось починає поливати брудом свого конкурента, а він відповідає тим самим – це неправильно", – пояснював він.

Тоді за нього заступилась Катерина. Вона підкреслила, що ситуація з аудіоповідомленнями була "бридкою". Дівчина додала, що в цей момент її вражала рішучість Алекса Топольського, їй дуже хотілося підтримати чоловіка в такий непростий час.