Ведучий "Холостяка" та "Холостячки" Григорій Решетник зізнався, що не очікував конфліктів та суперечок між героєм шоу та його учасницями. І хоч Алекс та Катя нібито залишилися у добрих взаєминах після розриву, переможниця неодноразово зізнавалась у розчаруванні, а фіналістка Саша Мудра поскандалила з бізнесменом у мережі.

Читайте також Нова дівчина Тараса Цимбалюка була учасницею "Холостяка": чи змінилась вона відтоді

Григорій Решетник про розбірки після "Холостяка"

Ведучий романтичного шоу зізнався, що веде проєкт уже 12 років, і до цього сезону реакція учасниць та учасників була значно стриманішою.

Але оскільки в нас була велика перерва, пройшов рік після зйомок, можливо, вони скучили за емоціями або хтось змінив свою думку з тих чи інших питань, у когось, можливо, з’явилися якісь нові сподівання, домисли, тому й почали ділитися своїми думками настільки емоційно,
– поділився Решетник.


Решетник з Алексом і Катею / Фото з інстаграму шоумена

"Але водночас мене це дуже тішить, бо ще раз доводить, що "Холостяк" – це реальне життя, це справжні емоції без сценаріїв, де кожен має право на свою думку".

Решетнику також пригадали публікації Топольського про те, що Саша Мудра нібито спустила на нього балійських собак.

"Я не встигаю за всім стежити, але часом, правда, це трішки по-дитячому виглядає, як на мене. Проте краще обом зараз прожити певні емоції і подорослішати. Єдине – хочу, щоб вони були добрішими одне до одного, пам’ятали та поважали той шлях, який разом пройшли в проєкті, і в жодному разі не переходили до ще більших звинувачень одне одного. Бо це мене трішки засмучує".

Інші сварки Топольського з дівчатами

Конфлікт Алекса з переможницею Катею стався після постшоу, коли Лозовицька назвала справжні причини їхнього розриву. "Холостяк" писав, начебто він став ініціатором розставання, а Катя стверджувала протилежне.

До того ж майже усі учасниці залишились у поганих взаєминах з Алексом Топольським:

  • Юля Кучеренко підігріла чутки про те, що бізнеса Алекса Топольського у США немає. Дівчина чула, що він не займається люксовими апартаментами, а є звичайним рієлтором.
  • Марину образило ставлення "Холостяка" до неї після шоу: за її словами, Алекс зв'язувався з усіма дівчатами, а з нею перемовлявся лише через Сашу Мудру. А коли Марина відмовилась з ним розмовляти, почав поводитися хамовито та принижувати.
  • Юля Кавчук заявила, що Алекс Топольський насправді був актором на шоу. Вона розповіла, що чоловік був справжнім лише на побаченнях, а на церемоніях слова диктували йому "у вухо" редактори.