Український актор Тарас Цимбалюк розповів Григорію Решетнику, чи змінилась його кохана після участі у "Холостяку". Як виявилось, Світлана Готочкіна брала участь у 4 сезоні шоу у 2014 році, коли головним героєм був Костянтин Євтушенко. Однак дівчина покинула проєкт після першої вечірки.

До теми На цьому все, – Тарас Цимбалюк, якому прийшла повістка, пояснив, чому досі не на фронті

Дівчина Цимбалюка – ексучасниця "Холостяка"

Під час інтерв'ю Григорій Решетник показав Тарасу Цимбалюку архівні кадри зі Світланою на телебаченні. Він запитав, чи змінилась дівчина з того часу.

Час пішов їй на користь. Вона помолодшала років на десять. Може це відео з майбутнього? Так вона мені сама каже: "Боже, подивись, який жах",
– поділився актор.


Світлана Готочкіна у "Холостяку" / Скриншот з відео

Тарас Цимбалюк зізнався, що приховувати особисте життя – спільне рішення пари. "На цьому етапі ми хочемо, щоб не так багато уваги приділялось нашій парі. Така банальна фраза: щастя любить тишу".

Тарас зустрічався ще з однією учасницею "Холостяка"

Цікаво, що Тарас Цимбалюк мав стосунки ще з однією учасницею "Холостяка" – Вікторією Варлей. Однак цей роман тривав з 2015 до 2017 року. Після розриву вони залишилися друзями.

Після того, як Вікторія засвітилась на шоу "Холостяк", її фото прокоментував Тарас Цимбалюк. Він жартівливо написав, що Віка начебто набрехала про їхні стосунки, та додав: "Шкода, що тебе виженуть у третьому ефірі". Згодом актор пояснив, що так вирішив підтримати подругу та підігріти до неї інтерес.