Відома американська модель Ешлі Грем вперше за місяць повернулась у мережу. Вона опублікувала перше фото новонароджених дітей.

Цікаво Розі Гантінгтон-Вайтлі розсекретила стать та ім'я другої дитини: зворушливий знімок

Як звати малюків Ешлі Грем

Як відомо, знаменитість стала мамою двійнят-хлопчиків. Їх вона назвала Романом та Малахієм. Модель поділилась, що її батьківство тепер вкрай нелегке.

Мої хлопчики були найкращими вчителями й найбільшим нагадуванням про те, що я можу робити важкі речі. Це було нелегко, але воно того варте. Досі не можу повірити, що у мене троє дітей. Не можу дочекатися, щоб незабаром поділитися з вами деталями моїх пологів та післяпологової подорожі,
– розповіла Ешлі Грем.

Перше фото двійнят

Модель опублікувала перше фото двійнят. На фото вона позувала на ліжку, у тонкому молочному кардигані. Одного малюка Ешлі годувала грудьми, а іншого тримала на руках. Хлопчики постали спиною до камери, тож їхніх облич Грем ще не засвітила.


Ешлі Грем з двійнятами / Фото з інстаграму Ешлі Грем

Вагітність Ешлі Грем

  • У липні 2021 року модель оголосила, що вдруге стане мамою. Вона опублікувала чуттєве фото, зроблене її чоловіком. Ешлі Грем не приховувала своєї вагітності й ділилася зі світом красивими світлинами з ефектних фотосесій.
  • У вересні модель зізналась, що стане мамою двійні. Зірка опублікувала в мережі зворушливе відео, у якому повідомляє новину чоловікові.
  • 7 січня Ешлі Грем народила. Вона попросила у фанів трохи часу для відновлення. Як і першого разу, пологи проходили вдома.