Ешлі Грем вдруге стане мамою

Радісною новиною відома модель поділилась на особистій сторінці в інстаграмі. Ешлі Грем опублікувала чуттєве фото, на якому позувала оголеною.

До теми Вагітна Ешлі Грем показала великий животик у новій ефектній фотосесії

Минулий рік був насичений крихітними сюрпризами, великими печалями, важливими початками та новими історіями. Я тільки починаю усвідомлювати та відзначати, що для нас означає цей наступний розділ,
– написала модель.

Ешлі Грем позувала на тлі краєвиду у тумані. Вона прикрила інтимні місця оголеного тіла довгою білосніжною сорочкою. Одною рукою зірка притримувала вагітний животик. Ешлі розпустила волосся та доповнила образ сережками.

Примітно, що чуттєвий знімок зробив чоловік Ешлі Грем – фотограф Джастін Ервін.

Особисте життя Ешлі Грем

  • Знаменита пишнотіла модель зустрічалась з фотографом Джастіном Ервіном з 2009 року. Через рік пара одружилась, а минулого року відсвяткувала 10 річницю весілля.
  • Ешлі Грем повідомила про свою першу вагітність 14 серпня 2019 року. Згодом манекенниця зізналась, що очікує на появу сина. Ім'я майбутньої дитини Ешлі Грем вирішила тримати у секреті довгий час, хоч і натякнула, що вже обрала його.
  • 18 січня 2020 року модель народила сина, якого назвала Ісааком. Пологи Ешлі відбулись вдома в присутності її чоловіка та акушерки. Грем насолоджувалась материнством у час пандемії коронавірусу – тож приділяла синові величезну кількість часу та уваги.