Про дуже очікувану появу на світ малюків манекенниця Ешлі Грем розповіла у своєму профілі в інстаграм-сторіз. За її словами, подія сталась дуже рано 7 січня і вона ще поки не може показати фотографій чи поділитись іншими деталями пологів, які стались на 41-му тижні вагітності.

До слова Дружина Романа Сасанчина показала фігуру після пологів та розсекретила вагу

Джастіна та я раді повідомили, що наші хлопчики з'явились на світ. Це сталось зранку вдома, і вони щасливі та здорові. Мені потрібно трохи часу, щоб оклигати, і побути разом з чоловіком та трьома хлопцями, але я справді не можу дочекатись, щоб поділитись більшою інформацією з вами. З любов'ю, Ешлі Грем,
– написала в мережі щаслива матуся.


Пишнотіла модель Ешлі Грем народила двійню / Фото з інстаграм-сторіз

Зазначимо, що свого першого малюка Ісаака модель також народжувала вдома разом з чоловіком та кількома помічницями. Свого сина вона виховала у 2020 – 2021 роках в умовах пандемії на сімейному ранчо. Наразі її чоловік, Джастін Ервін, поширив допис Ешлі у свої "сторіз" і додав, що вдячний Богу за його суперсилу. Також він подякував фанатам за молитви і підтримку, та додав, що кохає Ешлі.

Що відомо про другу вагітність Ешлі Грем

  • Пишнотіла американська модель сповістила про свій "цікавий" стан на початку липня 2021 року. Жінка опублікувала ніжне фото, де позувала оголеною з округлим животиком. До слова, такий чуттєвий кадр зробив чоловік манекенниці – Джастін.
  • Ешлі Грем не приховувала своєї вагітності і з радістю ділилася зі світом красивими світлинами з ефектних фотосесій.
  • У зірки та її чоловіка вже є син Ісаак, якого Ешлі народила у січні 2020 року.