Про поповнення в сім'ї супермоделі Розі Гантінгтон-Вайтлі та актора Джейсона Стейтема повідомляли лише у пресі. Та днями знаменитості підтвердили новину.

Не пропустіть Кайлі Дженнер народила другого малюка: перше фото

Розі Гантінгтон-Вайтлі народила доньку

Супермодель опублікувала зворушливий знімок. Вона сфотографувала люльку-кошик у молочних кольорах, у якій спала донечка. На фото лиш помітна її маленька рука.

Розі Гантінгтон-Вайтлі підтвердила, що стала мамою 2 лютого. Також вона розсекретила ім'я крихітки – доньку назвали Ізабеллою Джеймс Стейтем.


Розі підтвердила, що стала мамою / Фото з інстаграму моделі

Розі й Джейсон Стейтем стали батьками вдруге

  • У середині серпня Розі Гантінгтон-Вайтлі повідомила, що вагітна вдруге. Вона опублікувала миловидне фото, де позувала в обтислій молочній сукні. Вже тоді зірка засвітила вагітний животик.
  • Знаменитості не ділилися деталями поповнення в родині. Та перед пологами модель показала світлину, з якої стало зрозуміло, що зовсім скоро Розі знову стане мамою. Радісну звістку спершу повідомили у ЗМІ.
  • Нагадаємо, що Розі Гантінгтон-Вайтлі та Джейсон Стейтем виховують сина Джека Оскара Стейтема, який з'явився на світ у липні 2017 році. Зіркова пара заручена, однак зі шлюбом вони не поспішають.