Дзідзьо розлучається з дружиною

Невдовзі Дзідзьо і SLAVIA офіційно розійдуться після 20 років стосунків. Пара живе порізно вже 9 місяців, однак документи на розлучення досі не подала. Співак стверджує, що це зважене рішення обох.

Читайте також Ксенія Мішина та Олександр Еллерт підігріли чутки про розрив

Тема складна. Ми домовилися розлучитися. Давно вже. Тому, ми лише хочемо це зробити гарно, красиво. Ми це ухвалили тверезо, розумно, обдумували і зрозуміли, що це буде найкраще,
– оголосив Дзідзьо.

Стосунки Михайло (справжнє ім'я Дзідзьо) і Ярослава закрутили ще в шкільні роки, будучи дітьми. Оскільки в них не було моделі повноцінної сім'ї, то вони "не знали, чи то треба казати, коли тебе щось не влаштовує". За 8 років шлюбу вони багато терпіли та не хотіли визнавати, що щось не так. Саме карантин допоміг Дзідзьо розібратися в собі та прийняти рішення про розлучення.

"Усі ті роки я був на роботі, працював. Я давно хотів трішки розібратися, але не було часу. У карантин зрозумів, що треба жити в добрі, не ображати одне одного. А деколи, щоб це сталося, треба просто відпустити людину і дати волю", – поділився артист.

Варто знати Співачка SLAVIA розповіла, який Дзідзьо у реальному житті

Що відомо про шлюб Дзідзьо і SLAVIA

  • Пара одружилася у листопаді 2013 року, відгулявши весілля у Львові. Вони побралися після 13 років стосунків, які зав'язали ще в шкільні роки.
  • У червні минулого року дружина Дзідзьо презентувала новий кліп "Я тобі не мамка", розпочавши сольну кар'єру, яку її чоловік не схвалював. Як з'ясувалося тепер, за два місяці після цього подружжя роз'їхалося.
  • Дебют Ярослави Хоми, яка обрала псевдонім SLAVIA, привернув увагу публіки. Вона часто давала резонансні інтерв'ю, розкриваючи подробиці особистого життя. Артистка ображалася на чоловіка за те, що він підтримує інших співачок, а не її.
  • Наприкінці березня SLAVIA дала відверте інтерв'ю, в якому заявила, що в неї може бути інший чоловік. За її словами, Дзідзьо завжди обирав роботу та не мав часу на дружину. Саме тому за 8 років шлюбу в пари так і не з'явилися діти.

Цікаво Мені було боляче, – дружина Дзідзьо розповіла про його стосунки з Олею Цибульською

Дзідзьо розлучається з дружиною SLAVIA: дивіться відео онлайн