SLAVIA (справжнє ім'я – Ярослава Хома) дала відверте інтерв'ю, у якому розповіла про життя з Дзідзьо та музичну кар'єру. Артистка зізналася, що прагне отримувати від чоловіка більше уваги.

Читайте також Співачка SLAVIA розповіла, який Дзідзьо у реальному житті

SLAVIA про стосунки з Дзідзьо та образи

Ярослава познайомилася з Дзідзьо (справжнє ім'я – Михайло Хома) під час навчання у Львівському музичному училищі. Закохані разом вже 20 років, проте одружилися лише 7 років тому. Жінка поділилася, що Дзідзьо завжди ставить на перше місце роботу. Навіть у її день народження він поїхав на зйомки.

Тоді вже все було організовано для святкування. В останній момент виявилося, що у Михайла заплановані зйомки, які він відмовився переносити,
– розповіла співачка.

19 червня 2020 року виконавиця презентувала кліп на пісню "Я тобі не мамка". Прем'єра виявилася досить успішною, відео переглянули вже понад 500 тисяч разів. Проте у той день чоловік не привітав кохану. Натомість він підтримав іншу співачку, у якої презентація кліпу відбулася у той самий день.

Я його запитувала: "Чому ти не підтримав мене, але підтримав її? Невже вона рідніша?",
– поділилася SLAVIA.

Ім'я виконавиці жінка не розсекретила. Але є ймовірність, що це були Джамала або Tayanna, оскільки в день виходу пісні "Я тобі не мамка" 19 червня в ютубі також відбулись прем'єри пісень "Пастка" (Джамали) та "Жіноча сила" (Tayanna).

Інтерв'ю співачки SLAVIA: дивіться відео онлайн