Дружина співака Дзідзьо SLAVIA (справжнє ім'я – Ярослава Хома) дала нове відверте інтерв'ю. Цього разу артистка, що нещодавно розпочала сольну кар'єру, зізналась, що стосунки чоловіка з іншою зіркою – Олею Цибульською, ранили її почуття.

Варто прочитати Співачка SLAVIA розповіла, який Дзідзьо у реальному житті

SLAVIA про стосунки Цибульської та Дзідзьо

Співачка поділилась, що вона сама познайомила Олю Цибульську та Дзідзьо.

Я сама їх, можна сказати, звела. Ми всі їздили на фестивалі. Там вони познайомилися, а потім втратили зв'язок. Якось ми з Олею переписувалися в соцмережах, Оля попросила телефон Михайла. Вони зідзвонилися, вона запропонувала йому дует. І все закрутилося,
– розповіла артистка.

За словами Ярослави, Оля Цибульська не спростовувала заяви журналістів про її роман із Дзідзьо, а навпаки, таким чином підігріваючи до себе інтерес.

"Мені було дуже неприємно. Якби Оля спростовувала, а вона грала в цю гру. Мені здавалося, що просто граються моїм життям, мною граються. Чому її можна показати, із нею заспівати, а мене в той самий час не можна показувати? Мені було дуже боляче. Я йому говорила про це. Вона спеціально підігрівала таким чином інтерес до себе. Але в кожного свій шлях – хтось бере творчістю, а хтось плітками й чутками", – наголосила SLAVIA.

Багато хто з користувачів мережі досі підозрює, що Дзідзьо – батько сина Олі Цибульської. Ярослава Хома прокоментувала таку думку.

Я думаю, як це все сприймає чоловік Олі. Прикро ж – син його, а схожий на Дзідзьо,
– вразила артистка.

Інтерв'ю зі співачкою SLAVIA: дивіться відео онлайн

Складні стосунки Дзідзьо та SLAVIA

  • Дружина Дзідзьо не вперше дала відверте інтерв'ю. Раніше зірка розповідала, що ображалась на чоловіка через те, що він у день прем'єри її пісні коханий підтримав іншу співачку, яка тоді також презентувала нову композицію.
  • Варто зазначити, що й досі Оля Цибульська розбурхує мережу спокусливими світлинами з Дзідзьо.
  • Також Ярослава зізнавалась, що хоче вже завести дитину, та через зайнятість Дзідзьо вона не може здійснити мрію. Однак згодом артист розповів, що готовий стати батьком.