Колишню пару помітили разом у ресторані готелю Bel-Air в Лос-Анджелесі за вечерею. Важливо, що артистка Дженніфер Лопес та спортсмен Алекс Родрігес добре пам'ятають це місце, адже саме там пройшло їхнє перше романтичне побачення.

Радимо прочитати Після розставання з Родрігесом: якого чоловіка бачить поряд Дженніфер Лопес

Зустріч колишніх наречених

У своїй офіційній заяві про розрив Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес повідомили, що після розставання будуть намагатися залишитися друзями. Так і сталося – доказом цього стало те, що пара окремо прибула до ресторану й окремо поїхала додому.

Вечеря не була схожою на романтичну зустріч,
– повідомив інсайдер з кола експари.

Судячи з чуток, Алекс Родрігес справді міг зрадити Дженніфер Лопес. Та незважаючи на це, колишні змогли зберегти хороші відносини.

Нещодавно виконавиця привітала з днем народження молодшу дочку екснареченого Еллу, якій виповнилося 13 років. За час стосунків Лопес та Родрігеса їхні діти від попередніх шлюбів дуже зблизилися, тому розрив став для них великим ударом.

Співачка спокійно переносить розставання. Вона працює над багатьма проєктами й знімається у фільмі. Тим паче у Дженніфер є підтримка – з нею часто спілкується ексчоловік Марк Ентоні.

Що відомо про розлучення Джей Ло та Родрігеса

  • Перші чутки про кризу в стосунках знаменитостей з'явилися в лютому цього року. Дженніфер та Алекс зізналися, що були у сімейного психолога. Причиною стали дрібні сварки через карантин. До того ж Родрігеса підозрювали у шахрайстві.
  • Вже наступного місяця стало відомо про розрив зіркової пари. Але це знову виявилось припущенням – згодом артистка спростувала гучну новину, хоч і визнала, що проблеми існують.
  • Наречені робили все для того, щоб врятувати стосунки. Але 15 квітня Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес офіційну заявили про розрив. Ймовірно, що саме виконавиця стала ініціаторкою розставання.