Знаменита американська виконавиця Дженніфер Лопес стала гостею прямого ефіру ранкового шоу Today. Там вона обговорювала перевидання композиції Love Make the World Go Round.

Цікаво Модель Тоні Гаррн та Алекс Петтіфер стали батьками: стать і миловидне фото дитини

Лопес відмовилась говорити про Аффлека

Співачка розмовляла з ведучою Ходою Котб. Під час бесіди вона настирливо уникала запитань про стосунки з Беном Аффлеком.

Ти виглядаєш щасливішою. Слухай, я просто повинна сказати тобі, що кожен раз, коли я бачу ваші фотографії з Беном, я думаю: "Вона виглядає щасливішою, вона виглядає щасливішою“. Ми стали щасливішими?
– запитала ведуча у Дженніфер Лопес.

Співачка намагалась змінити тему розмови: "Я завжди щаслива, коли бачу тебе, Хода". Однак ведуча наполягала на своєму: "Слухай, ти ж розмовляєш зі мною, ти ж знаєш". Однак Лопес заявила, що вона може запитатися про все, що її цікавить, у телефонній розмові.

Я знаю. Ти можеш подзвонити мені в будь-який час. У тебе є мій номер!
– наголосила співачка.

Що відомо про роман Дженніфер Лопес та Бена Аффлека

  • У 2002 році зіркова пара мала романтичні стосунки. Про це згадували багато років потому й назвали роман – "Бенніфер". Через рік відносин Бен та Дженніфер оформили заручини, але за кілька тижнів до весілля розійшлись.
  • Почуття між знаменитостями відновилися, коли Дженніфер розірвала заручини зі своїм нареченим Алексом Родрігесом. Причиною розставання стала недовіра співачки до спортсмена.
  • Спочатку близьке оточення зірок називало дружбою таке спілкування, але у мережі почали підозрювати, що між ними розгорівся новий роман.
  • Згодом Дженніфер Лопес та Бена Аффлека заскочили за пристрасними поцілунками на побаченні. Так стало остаточно зрозуміло, що вони зустрічаються.
  • Ходять чутки, що актор планує освідчитися в коханні Дженніфер Лопес вдруге. Він хоче запропонувати їй вийти заміж на 52 день народження, – 24 липня.
  • Пара часто проводить час разом – вони ходять з дітьми у парк розваг та ніжно обіймаються на прогулянках.