Тиждень тому Джамала презентувала святкову пісню "Новий рік з тобою", а в п'ятницю, 24 грудня, випустила атмосферний кліп. У ньому співачка з'явилась з зірковими акторами – учасниками "Танців з зірками", з якими здружилась найбільше.

До теми Хлопці з TVORCHI поділились ексклюзивним плейлистом для новорічного настрою

Так, у відео артистка запалювала з Антоном Нестерком, Юрієм Мєшковим, Дмитром Дікусаром, Стасом Горуною, Яною Цибульською, Даніеллою Преап, Анною Кареліною, Роксоляною Маланчук та Олексієм Пархоменком.

У кадрі всі вони на чолі з Джамалою влаштували вечірку з танцями під патефон, п'янкими коктейлями, апетитними закусками та легкою музикою. Зірки "Танців" одягли костюми, в яких з'являлись на головному паркеті країни, а співачка – в обтислому комбінезоні.

"Новий рік з тобою" – це свято про близьке коло. Поводься так, ніби тебе ніхто не бачить. Танцюй так, ніби ти наодинці з собою. Зустрічай друзів зі щирою посмішкою,
– закликає Джамала в інстаграмі.

"Ми забули, що в кімнаті є камера. Ми танцювали, розмовляли, веселились, згадували чудові моменти з проєкту. Певно, я можу сказати, що це був один з найяскравіших моментів в моєму році, думаю, всі мене підтримають", – додала артистка.

Джамала – Новий рік з тобою: дивіться відео онлайн

Новорічні прем'єри українських артистів

  • Монатік випустив новорічну версію хіта "Зажигай", а в кліпі знявся з дружиною і всією командою.
  • Камалія презентувала трек "Новий рік", записаний разом з доньками.
  • Популярний Wellboy випустив новорічну версію хіта "Гуси" і зняв святкове відео-мультфільм "Гуси Новорічні".
  • Гурт TVORCHI випустили особливий альбом HITS New Year Edition, в якому всі їхні хіти зазвучали по-новорічному.
  • Переможець "Голосу країни" Сергій Лазановський презентував новорічну пісню "Санта Нікко".