Дружина відомого українського артиста Віктора Павліка є доволі активною у соціальних мережах. Вона майже щодня публікує інстаграм-сторіз та показує підписникам, як проходять її будні чи вихідні.

Цікаво Дружина Віктора Павліка назвала справжнє прізвище чоловіка

Катерина Реп'яхова показала, як годує сина

Днями дружина музиканта поділилась новим кадром. Катерина сиділа в автомобілі та годувала новонародженого Михайлика грудьми. Для зручності вона обрала спеціальне вбрання, в якому зручно годувати малюка.

Також Реп'яхова розповіла, що син їсть доволі повільно – до 2 годин. Це трохи занепокоїло зіркову дружину, тому вона запитала поради у прихильників. Та фоловери переконали Катерину, що процес грудного вигодовування може й справді займати певний час. Так новонароджені відчувають матір.


Катерина Реп'яхова годує сина грудьми / Фото з інстаграм-сторіз

Дружина Віктора Павліка народила сина: що відомо

  • Катерина Реп'яхова поїхала до пологового будинку після святкування дня народження. Вона народила первістка вночі 15 червня.
  • Віктор Павлік всю ніч був поряд з дружиною. Він першим повідомив новину про появу сина на світ. Артист також розповів, що маленький Михайло дуже схожий на нього.
  • Наступного дня після пологів у Катерини Реп'яхової погіршилося самопочуття через загострення циститу. Тоді вона навіть опинилась під крапельницею. Та згодом їй стало краще, а вже на третій день після народження сина її виписали додому.
  • Катерина показала свідоцтво народження сина, де вказане його прізвище та ім'я – Михайло Павлик. Це спантеличило фанів, адже його батько Віктор у всіх соціальних мережах підписаний як Павлік. Та дружина артиста пояснила, що Павлік – сценічне прізвище співака, а Павлик – офіційне.