У день пологів кохана Віктора Павліка, яка активно розвиває особистий блог в інстаграмі, пообіцяла 78-тисячній аудиторії знімати й розповідати більше особистих деталей. Вона планувала вже сьогодні, 16 червня, повноцінно повернутися в сторіс.

До теми Весь світ зупинився, – дружина Віктора Павліка поділилась фото новонародженого сина

"Потроху приходжу в себе, хоча досі не можу насолодитися Михасиком. Завтра вже повноцінно вийду в сторіс, більше вам розкажу, покажу", – обіцяла Катерина Реп'яхова.

Однак вранці блогерка розповіла, що першу ніч після народження сина не спала до 5 години ранку. Вже пообіді новоспечена матуся повідомила, що її стан погіршився, тому вона була змушена лягти під крапельницю.

Мені стало гірше. Пізніше вийду на зв'язок,
– написала Катя Реп'яхова.

Додамо, наразі Віктор Павлік не підтримує дружину в пологовому будинку, адже дає концерт, що видно з його інстаграм-сторіс.

Дружина Павліка лягла під крапельницю / Фото з інстаграму блогерки

Що відомо про пологи дружини Віктора Павліка

  • 27-річна Катерина Реп'яхова народила сина 15 червня о 2:40. Малюк з'явився на світ з вагою 3,4 кілограма та зростом 53 сантиметри.
  • Того ж дня Віктор Павлік прокоментував народження сина і запевнив, що Михасик схожий на нього. Він був з дружиною всю ніч, однак так і не наважився бути присутнім під час пологів.
  • Старший син Віктора Павліка відреагував на народження молодшого брата. 37-річний Олександр публічно привітав подружжя з поповненням.
  • За народження сина Катя Реп'яхова отримала розкішний подарунок від чоловіка. Павлік презентував їй символічну каблучку з фіанітом.