У четвер, 24 червня, Віктор Павлік і його молода дружина відправились в один з київських РАЦСів, аби забрати перший офіційний документ сина. Безумовно, блогерка не залишила цю подію за кадром і показала свідоцтво про народження нащадка.

Цікаво Дружина Віктора Павліка показала зворушливі фото з виписки з пологового будинку

Подружжя, як і планувало з березня, назвало сина Михайлом. Щоправда, в графі прізвище зазначено "Павлик", що неабияк спантеличило публіку.

Річ у тому, що прізвище народного артиста на одну літеру відрізняється від того, яке вказане у свідоцтві. Співак носить прізвище Павлік, що зазначено на його офіційних сторінках в інстаграмі та фейсбуці. Дружина зірки, яка після заміжжя залишилась Реп'яховою, поки не коментує ситуацію.

Свідоцтво про народження сина Павліка / Фото з інстаграму Каті Реп'яхової

До слова, свідоцтво про народження сина подружжя забило в тому РАЦСі, а якому таємно одружилося 10 червня минулого року. Весілля Віктор Павлік і Катерина Реп'яхова відклали спочатку через посилення карантинних обмежень, а тоді через смерть молодшого сина артиста Павла.

Після пологів блогерка ділилась, що весілля вони все ж відгуляють. Церемонію планують на листопад цього року. Схоже, торжество буде приурочене до 6 річниці знайомства пари.