55-річний виконавець та його обраниця познайомилися зі спільним сином. Закохані неймовірно щасливі й тепер ще більше насолоджуються кожним моментом, який проводять разом та з малюком.

До теми Молода дружина Віктора Павліка народила сина: зворушливе фото

Віктор Павлік про народження сина

Артист зізнався, що його й досі переповнюють емоції. В пологовому будинку він постійно був поруч із Катериною, підтримував її. Проте на самі пологи не наважився зайти. Віктор розповів, що очікував на народження сина в коридорі.

Я був поруч з Катею, всю ніч не спали. Тільки під ранок трохи вдалося заснути. Емоції переповнюють. З Катею і малюком все добре. Син дуже схожий на мене,
– прокоментував Павлік.

Додамо, 13 червня дружина Павліка – Катерина відсвяткувала день народження. Їй виповнилося 27 років. А вже наступного дня дівчина поїхала в пологовий будинок.

Реп'яхова була на плановому огляді в лікаря, після чого їй сказали залишитися в пологовому будинку. Майбутня матуся разом з коханим поїхала додому, взяла всі необхідні речі та повернулася в лікарню, де під наглядом медиків готувалася до зустрічі з сином.

Малюк з'явився на світ 15 червня о 2:40. Щасливі зіркові батьки вже поділилися радісною новиною з прихильниками та навіть опублікували перше спільне сімейне фото.