З лонг-листа Нацвідбору Євробачення-2023 "відсіяли" 26 виконавців. Серед них київський гурт "Циферблат", якому Дмитро Шуров пророкує велику кар'єру та вважає найкращим в Україні.

До теми Pianoбой згадав, як військовий з амнезією наспівував його пісню: не пам'ятає навіть дружину

Чому гурт-фаворит Шурова не пройшов у фінал Нацвідбору

На жаль, гурт "Циферблат" не відповідає всім критеріям Нацвідбору. Він зійшов з дистанції після прослуховування в Києві, коли Дмитро Шуров і Суспільне побачили, "що людина несе зі сцени, яка в неї енергетика, чи має вона заряд і готовність представляти Україну, чи є в неї команда", а спеціальний департамент перевірив, чи не пов'язані конкурсанти з країною-агресором Росією.

Маю велику надію, що і наступні відбори, і взагалі українська музика не зупинятиметься, тому що дуже багато за межами цієї десятки яскравих людей, яскравих артистів. Вже можу сказати, що, на мою думку, найміцніший зараз поп-гурт в Україні – це "Циферблат", який тільки розвивається, який, на жаль, не пройшов у десятку,
– прокоментував продюсер Нацвідбору.

"Циферблат" – улюблений гурт Дмитра Шурова / Фото з інстаграму музикантів

Pianoбой додав, що цьогоріч відбір дуже сильний, і якби міг, у прямий ефір він взяв би двадцять, а не десять учасників. Однак за форматом конкурсу це неможливо.

"Усім українцям важливо, щоб Україна була представлена максимально гідними, талановитими і готовими до цього людьми. На думку команди Суспільного та мою, цей шорт-лист – саме ці люди", – заявив Шуров.

Нагадаємо, до десятки фіналістів Нацвідбору Євробачення-2023 увійшли:

  1. 2TONE – "Квітка"
  2. Angelina – Stronger
  3. DEMCHUK – Alive
  4. FIINKA – "Довбуш"
  5. Jerry Heil – WHEN GOD SHUT THE DOOR
  6. KRUTЬ – "Колискова"
  7. Moisei – I'm Not Alone
  8. OY Sound System – "Ой, тужу"
  9. Tember Blanche – "Я вдома"
  10. TVORCHI – Heart Of Steel

У фіналі 17 грудня їх оцінюватиме вже не Дмитро Шуров, а зіркове журі, яке обрали шляхом народного голосування в Дії – Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.