Ще в перші дні березня Pianoбой перерахував 100 тисяч гривень українській армії, а у квітні його запросили зіграти для нацгвардійців. З того концерту й почалися тури Дмитра Шурова по гарячих точках і госпіталях, де його впізнав поранений боєць з амнезією. Він довів усіх до сліз, адже наспівав хіт зірки, але не міг згадати дружину, що стояла поруч.

Читайте також Коля Сєрга показав трофеї з Херсона: мережа просить поділитися з Зеленським – фото

Як Pianoбоя впізнав військовий з амнезією

Коли виходили, стояв хлопець з дружиною. І він так мені: "А, це ви". І почав наспівувати пісню. А вона стоїть поряд і плаче. Я кажу: "А чого ви плачете?" А вона каже: "У нього амнезія часткова, і він мене не пам'ятає. Він ще має мене згадати, свою дружину. А пісню згадав". Там вже всі стояли плакали,
– пригадав Дмитро Шуров.

Він також додав, що лише під час війни усвідомив усю силу музики. Якщо в лютому йому здавалося "ну яка тепер може бути кар'єра", то після виступу для Нацгвардії до його волонтерських ініціатив додалися ще й концерти.

"Я грав "Вітчизну", грав "Все, що тебе не вбиває", грав ці драматичні пісні, які написані під час війни вже, яка вісім років триває. Плакав постійно, тому що все візуалізується. Музика – це дуже потужна річ", – зворушив Pianoбой.

  • Нагадаємо, днями Дмитро Шуров разом з Колею Сєргою та "Культурним десантом" виступав у звільненому Херсоні. Він так прокоментував візит у своєму інстаграмі: "Повітря, яким дихаєш зараз в центрі Херсону, зовсім не таке, як в Києві, Миколаєві чи Дніпрі. Це важко передати. Дякую ЗСУ, дякую херсонцям, що витримали все це і дочекались".