Євробачення закінчилося 2 тижні тому, а Ірина Федишин продовжує розігрівати скандал. Її старшому синові Юрію виповнилося 11 років.В привітанні зіркова матуся згадала про свої скандальні висловлювання щодо представників ЛГБТ-спільнот.

До теми Потрібно думати наперед, – Ірина Горова про бали для Польщі та заяви Федишин про ЛГБТ

Син Федишин дізнався, що таке "веселковий прапор"

У дописі-привітанні артистка побажала первістку здоров'я, щастя, а також найголовнішого – мирного неба та швидкої перемоги. Юрій, як і мільйони українських дітей, запам'ятає дитинство з війною. Однак у публікації Ірина й не оминула увагою тему ЛГБТ, про яку згадує в кожному з інтерв'ю.

У свої 11 ти дізнався і побачив, який світ буває несправедливий і жорстокий, скільки у ньому зла і брехні. Ти дізнався, що таке веселковий прапор і його значення. Ти дізнався, що цей прапор насправді зовсім не веселковий. Ти побачив, наскільки люди під таким прапором можуть бути агресивними, наповненні ненавистю і займатися булінгом у соцмережах,
– написала Федишин.

Схоже, що зірка натякала на MELOVIN, який публічно відповів на її звинувачення на адресу представників ЛГБТ-спільнот. Артист перший в українському шоу-бізнесі здійснив камінг-аут, тому не зміг змовчати, звинуватив Ірину в гомофобії, а також викрив декілька темних тем у її біографії.

Більше читайте тут Дурепа дурепою, – MELOVIN розкрив "гріхи" Ірини Федишин, які нарив після скандалу з ЛГБТ

"Але я хочу тобі сказати, що крім світу, де панує ненависть та агресія, є світ, де панує радість, любов і мир. Будь завжди сумлінний і чесний сам зі собою. Це допоможе тобі навіть у найтемніші часи не опускати руки і зберігати силу духу. Щоб там не сталося, завжди тримайся не людей, а Христа. Хай береже тебе Господь. З днем народження, синочку", – підсумувала Ірина.


Ірина Федишин привітала сина з днем народження / Фото з інстаграму співачки

Скандал з Іриною Федишин і ЛГБТ: що відомо

  • Після скандалу з оцінюванням учасників Євробачення в складі Нацжурі Ірина Федишин дала багато інтерв'ю, в одному з яких поділилася своєю думкою про ЛГБТ-спільноти та зокрема учасників конкурсу, багато з яких є гомосексуальними. Вона заявила, що ЛГБТ – це великий гріх.
  • На скандальну заяву Федишин відреагували її колеги. Травесті-діва Монро здивована тим, як співачка потрапила в журі конкурсу, де людей не засуджують за їхню гендерну ідентичність.
  • MELOVIN та Анастасія Приходько дорікнули Ірині за її гомофобні заяви.
  • MELOVIN звернувся до Федишин і порадив "взяти свої гріхи у малесенькі долоньки".
  • Оля Полякова назвала слова Федишин про ЛГБТ "середньовіччям".