Українська продюсерка Ірина Горова прокоментувала бали від національного журі для Польщі. Українські судді поставили польському співаку на Євробаченні 0 балів попри ту підтримку, яку отримує країна під час війни.

До теми Дурепа дурепою, – MELOVIN розкрив "гріхи" Ірини Федишин, які нарив після скандалу з ЛГБТ

Ірина Горова про бали для Польщі

Колишня дружина Потапа зауважила, що так само поставила б Польщі значно більше балів. Вона не розуміє, як журі так упустили це питання.

Одне, про що я не розумію, я не розумію, як можна було так розв'язати питання з Польщею. Потрібно трошки більше наперед думати, що це за конкурс і як в ньому бути в контексті. Це одне питання, яке мене засмутило дуже. Я вважаю, що Польща повинна була отримати якісь бали,
– сказала Ірина Горова.

Про заяви Федишин

Ірина Горова не оминула гомофобні заяви Ірини Федишин, яка була членкинею національного журі на Євробаченні-2022.

"Я думаю, що зараз не можна так казати, по-перше. Зараз час свободи, самовираження, вільного самовираження, у цьому конкурсі дуже багато представників ЛГБТ. Я вважаю поганим те, що наша країна мало працює з зовнішнім контекстом, зовнішньою політикою саме в культурі. Бо такого не могло бути – не могли судити конкурс люди, які відкрито кажуть, що не так ставляться до ЛГБТ-культури", – підкреслила продюсерка.

Інтерв'ю з Іриною Горовою: дивіться відео онлайн

Як інші зірки реагували на заяви Федишин

Нагадаємо, Ірина Федишин в одному з інтерв'ю заявила, що представники ЛГБТ – "грішники" й вони "руйнують своє життя". Її у відповідь засудили чимало інших зірок:

  • травесті-діва Монро, яка була здивована, як Ірина потрапила в журі конкурсу, де людей не засуджують за їхню гендерну ідентичність;
  • ведучий Олексій Суханов з повагою поставився до позиції співачки, але назвав її не зовсім дорослою;
  • Оля Полякова назвала висловлювання Федишин – "середньовіччям";
  • блогерка й співачка Анна Трінчер засудила колегу;
  • MELOVIN запропонував Ірині взяти "гріхи в малесенькі долоньки" та "піти в ліс".