Заява Ірини Федишин про ЛГБТ-спільноти викликала резонанс у суспільстві. MELOVIN, який першим серед представників українського шоу-бізнесу наважився на камінг-аут, різко засудив Ірину через її висловлювання. Він наголосив, що гомофобії не місце у сучасному світі.

До теми "Це великий гріх, вони себе руйнують": Федишин оскандалилась черговою заявою про ЛГБТ-спільноти

MELOVIN про Ірину Федишин та її заяви

Іруню, членкине! Ти не розумієш, як ставити бали від України на Євробаченні, то про що далі говорити? Це конкурс, який спонукає толерантно ставитися до представників ЛГБТ-спільнот. Тобі для суддівства "розвратного", "гріховного", "гомогейського" конкурсу довелося зробити над собою страшне зусилля, а потім помити рот з милом, сходити в церкву і поставити свічку за упокій своєї кар'єри!
– написав MELOVIN.

Також артист опублікував фото та відео з заявою Ірини та підписав: "Візьми свої гріхи у свої малесенькі долоньки і йди в ліс".

Для перегляду відео гортайте праворуч:

Нагадаємо, в одному з інтерв'ю після скандалу з Євробаченням Федишин негативно висловилася щодо гомосексуалістів. До слова, їх серед учасників пісенного конкурсу було чимало. Ірина наголосила, що для неї ЛГБТ-спільнота – це великий гріх, але таких людей вона не засуджує.

  • MELOVIN, який влітку 2021 року здійснив камінг-аут, обурився такою заявою Федишин і наголосив, що гомофобії не місце в демократичній і вільній державі.
  • Також заява обурила Анастасію Приходько. Співачка нагадала колезі, що 0 балів для Польщі на Євробаченні-2022 вона виправдовувала аполітичністю конкурсу, бо нібито оцінювала лише мистецтво, але не змогла проігнорувати гендерну ідентичність конкурсантів.
  • Травесті-діва Монро здивована, як Ірина потрапила в журі конкурсу, де людей не засуджують за їхню гендерну ідентичність.