13-річна Злата Дзюнька представить Україну на Дитячому Євробаченні, що відбудеться у Вірменії. Вона оновила свою пісню для музичного конкурсу.

До слова Вперше в історії: на Євробаченні-2023 змінять правила голосування

Злата Дзюнька випустила нову версію пісні

На Радіо Промінь Злата Дзюнька презентувала оновлену версію пісні "Незламна", яку вона написала для Національного відбору.

Тепер же трек звучить динамічніше, а також там є більше рядків англійською мовою.

Моя пісня — це молитва. У ній — все те, що переживає зараз кожен українець і кожна дитина в Україні. Через цю пісню я хочу ще раз нагадати, наскільки стійким та незламним є український народ,
– прокоментувала дівчина.

Злата також анонсувала вихід кліпу – 25 листопада вона планує представити офіційну відеороботу на пісню "Незламна".

Злата Дзюнька – "Незламна": слухайте онлайн

Головне про Дитяче Євробачення

  • Дитяче Євробачення-2022 відбудеться 11 грудня в місті Єреван, де розташований Концертний комплекс імені Карена Демірчяна.
  • 18 вересня відбувся фінал Нацвідбору. За право представляти Україну змагалося п'ятеро учасників з пів сотні. Переможницею стала Злата Дзюнька.
  • Цікаво, що цього року суддів як у Національному відборі, так і членів нацжурі мали можливість обрати українці. Наприклад, переможницю Нацвідбору обирали Христина Соловій, Мирослава Салій та Анжеліка Рудницька.
  • Також українці мали можливість проголосувати за співака чи співачку серед дорослих і дітей, яких хотіли бачити в складі національного журі Дитячого Євробачення-2022. Вони ставитимуть бали представникам інших країн.