До фіналу Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2022 увійшло п’ятеро учасників із понад пів сотні охочих, які подали заявки на участь у Нацвідборі: дует "Софія Артеменко та DJ Polіnka", Злата Дзюнька, Єлизавета Петрук, Дар'я Реброва та Діана Стасюк. Суддями музичного конкурсу стали Христина Соловій, Мирослава Салій та Анжеліка Рудницька.

Важливо Дитяче Євробачення-2022: у якому місті проведуть цьогорічне співоче шоу

Фінал конкурсу проходив у форматі прямого ефіру на телеканалі "Суспільне Культура", який також транслювали на ютуб-каналі "Євробачення Україна" та фейсбук-сторінці Євробачення Україна. Ведучим заходу був Тимур Мірошниченко.

Злата Дзюнька – переможниця відбору

13-річна співачка Злата Дзюнька проживає у містечку Рава-Руська, що на Львівщині. Навчається у ЗОШ 1, і нещодавно перейшла до 9 класу. Вона – учасниця та лауреатка багатьох конкурсів та фестивалів, зокрема Prague Art Festival (Чехія), Zvaigzdziu sonata 2022 (Литва), Vistula Sounds 2022 (Польща).

У фіналі Національного відбору на Дитяче Євробачення-2022 Злата Дзюнька виконувала авторську пісню "Незламна", де за неї проголосувала найбільша кількість глядачів та віддали свої бали судді.

Злата Дзюнька – "Незламна": дивитись відео виступу онлайн

Нагадаємо, що торік представницею України на Дитячому Євробаченні була 14-річна Олена Усенко з Білої Церкви. Вона виступала з піснею "Важіль" та зайняла 6 місце на конкурсі в Парижі.

Що відомо про Дитяче Євробачення?


Це щорічний телевізійний конкурс, в якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської Мовної Спілки. У конкурсі, який транслюється по телебаченню і радіо на території всієї Європи і в деяких країнах інших частин світу, а також в інтернеті, можуть брати участь діти віком від від 10 до 15 років.