Зіркове подружжя Даші Квіткової та Нікіти Добриніна звикло показувати в інстаграмі красиву картинку, переконуючи в ідеальності свого шлюбу. Однак з народженням первістка їхні стосунки та ритм життя кардинально змінилися. Якщо про кризу в сім'ї блогерка вже розповідала, то свої гіркі сльози в перші тижні материнства показала вперше.

До теми Юрій Горбунов показав домашні фото з молодшим сином

Дружина Нікіти Добриніна опублікувала відео, на яких ридала на камеру, коли її новонароджений син лежав на грудях. Схоже, ці ролики вона знімала близьким, аби поскаржитися на непросту материнську долю.

Ділюсь цим відео, щоб інші мами знали, що вони не одні,
– підписала Даша Квіткова.

Після кадрів зі сльозами блогерка показала щасливі відео з відпочинку в Туреччині, куди полетіла з чоловіком і тримісячним Левом. Відтак дівчина заявила, що ці радісні моменти "вартували кожної сльози".

"Ми дізналися, що означає справжня любов, ми навчилися справлятися з усім. Бути мамою – найбільш непроста, але найбільш винагороджувана робота у світі. Щаслива бути твоєю мамою", – додала Даша Квіткова.

У коментарях користувачі інстаграму подякували Даші Квітковій, що вона без прикрас розповідає про свій досвід материнства. За словами її підписниць, такі відео мотивують:

  • "Дякую, що транслюєте не тільки ідеальну картинку, захоплююсь Вами";
  • "Ви єдина показали правду. Видно, що не я одна";
  • "Яка ж ви молодець! Ви показуєте все як є, навіть якщо це "не інстаграмно" і дуже складно";
  • "Це найкраща відеопідтримка, яку тільки можна вигадати. Дякую за правду";
  • "Відео до сліз. Ви такі прекрасні, такі красиві, нехай у вас завжди все буде чудово";
  • "Дякую за це відео, воно дає надію, що далі буде легше".

До слова, після появи сина Дашу Квіткову "з'їдала образа" через те, що вона сиділа вдома з дитиною, поки чоловік подорожував Україною, знімаючи тревел-шоу. Їхні стосунки налагодилися лише тоді, коли Нікіта Добринін посунув роботу. Свій шлюб пара рятувала в Барселоні, де провела вікенд без сина.