У середу, 20 жовтня, Даша Квіткова і Нікіта Добринін прилетіли в Туреччину. З собою подружжя взяло сина Лева та знаменитих кумів – блогерів Аліну Френдій і Петра Заставного. Усі вони оселились у 5-зірковому готелі в місті Кемер.

До теми Переможниця "Холостяка-9" Даша Квіткова показала фото сина: миловидні кадри

Зіркова сім'я обрала розкішний номер з кількома кімнатами, величезною терасою з джакузі та неймовірним виглядом на Середземне море. На щастя, 3-місячний Лев спокійно переніс переліт, тому у перший день відпочинку батьки встигли скупатися в басейні та морі.

Так починається наш сімейний відпочинок. Побажайте, щоб вдаліше, ніж Париж. Хоча вже все складається чудово: Лев відпочиває, до басейну й до моря дійшли,
– розповів Нікіта Добринін в інстаграмі.

Однак того ж днями з блогерами стався неприємний конфуз. Вони ледь не загубили 13 iPhone Даші Квіткової – залишили його на лежаку біля басейну.

Фото і відео Нікіти Добриніна і Даші Квіткової з Туреччини

Даша Квіткова на відпочинку в Туреччині / Фото з інстаграму блогерки

Нікіта Добринін на відпочинку в Туреччині / Фото з інстаграму блогера

Син Квіткової та Добриніна на відпочинку в Туреччині / Фото з інстаграму блогерки

Син Квіткової та Добриніна на відпочинку в Туреччині / Фото з інстаграму блогерки

Де відпочивали Даша Квіткова і Нікіта Добринін

  • У вересні вони з сином Левом полетіли в Париж. Подорож до Франції – це перша закордонна відпустка подружжя з маленьким первістком.
  • У жовтні Даша Квіткова і Нікіта Добринін провели вікенд у Барселоні. До Іспанії вони полетіли без сина, аби врятувати шлюб, який після пологів дівчини дав тріщину.