Зірка Playboy, яка попри обстріли та небезпеку залишилася в Києві, стала до лав волонтерів і готує для військових, тероборони та поліції. У той час як її колега Регіна Тодоренко відсиджується у Москві та мовчить про війну в Україні.

Читайте також Без Ані Лорак та Василя Герелло: у Чернівцях змінили Алею зірок

Даша Астаф'єва переконана, що для таких як Тодоренко відведені найгарячіші місця в пеклі. Крім того, зірка радить гастролерці не потрапляти їй на очі, адже вона за себе не ручається.

Астаф'єва хоче "начистити морду" Тодоренко

Я з такими людьми ніколи не хочу говорити, але сподіваюся, що я стрималася б і "не начистила" їй морду. Це зараз дуже хочеться зробити тим людям, які мовчать,
– заявила Даша Астаф'єва.

Модель шокована, що Тодоренко, рідня якої досі в Одесі, відмовчується, поки путінська армія трощить українські міста, вбиває жінок і дітей. "Вона ж мама! Вона зараз вдруге вагітна. Як вона може мовчати? Як вона приїде в Одесу? Я думаю, вона ніколи не приїде в Одесу", – поділилася думками співачка.

Не пропустіть Яка ж ти гнида, – Даша Астаф'єва про розбір гардеробу від Регіни Тодоренко в час війни

Астаф'єва про Лободу та Ані Лорак

"Мене обурює, що Ані Лорак мовчить, Свєта Лобода сказала на якійсь пташиній мові: "Ми маленькі люди, цю війну...". Чому ви не говорите, що Росія напала на Україну й безжально вбиває мирних людей, адже багато хто не вірить", – різко висловилася Даша Астаф'єва.

Повне інтерв'ю Даші Астаф'євої: дивіться відео онлайн

Що гастролерки казали про війну з Росією

  • За день до повномасштабної війни в Україні, коли Путін визнав бойовиків на Донбасі, Регіна Тодоренко закликала до "миру у всьому світі". Вона опублікувала фото з чоловіком і сином, який "тримав" український та російський прапори.
  • Гастролерка Ані Лорак теж публікувала фото, якими натякала на мир між Україною та Росією. Згодом вона скасувала свій масштабний концертний тур і співчувала дітям, які ховаються у бомбосховищах від вибухів.
  • Натомість Світлана Лобода плакала на камеру, що через війну не може вивезти з України рідних, але Росію агресоркою не називала. Щоправда, це її не врятувало, у список "заборонених артистів" вона все ж потрапила.

Примітно, що зараз інстаграм-профілі Регіни Тодоренко, Ані Лорак та Світлани Лободи недоступні для користувачів з України.