Щодня Даніель Салем разом з іншими військовими ризикує життям. Ведучий з побратимами були одними з перших, хто зайшов у звільнений від окупантів Херсон.

Дивіться також На концерті в Берліні: Тіна Кароль показала розмову з Даніелем Салемом зі звільненого Херсона

Даніель Салем 27 годин пролежав в окопі

Під час виконання бойового завдання Салем відстав від побратимів і майже 27 годин сам пролежав в низькому окопі. Ресторатор пригадав, що це був маленький окоп, який закривав його лише лежачи. У рацію побратими сказали, що обов'язково повернуться. Тоді вороги були навколо Даніеля – танкова, снайперська лінії. Треба було дочекатися, поки приїде евакуація, вони відстріляються і підуть в інший бік.

На той час у Даніеля вже був військовий досвід і він розумів, що краще перечекати, відлежатись. Адже часто молоді бійці намагаються самостійно вибратися з подібних ситуацій і потрапляють під приціл снайперів. Та страх у Салема все-таки був. Він постійно боровся з цим відчуттям.

Ти лежиш і все. Дуже страшно, бо нічого не можеш зробити. Навіть у туалет сходити – повертаєшся на бік і ходиш просто під себе. Але у мене була рація і я співав: "Не остаться в этой траве..." Цоя і командир відповідав: "Правильно, брате, співай, тримай такий настрій". Я плакав і казав, що тут подохну. У мене закінчилася вода, їжа, все,
– пригадав Салем.

Пізніше Даніель почув звук автомобіля. Подумав, що наближаються окупанти і вже був готовий підірвати себе гранатою.

Думав, якщо це вони, то зараз зірву чеку і все, п*здець. Але побачив, що наді мною схиляється мій командир і каже: "А ти що думав, ми не повернемося?". Я розплакався. Цим ми і відрізняємося від орків – не кидаємо своїх,
– поділився захисник.

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Ілля Рибальченко був учасником "Холостячки" з Ксенією Мішиною. На початку повномасштабної війни він вступив до лав ЗСУ. Нещодавно чоловіка поранили на півдні нашої країни.
  • Фагот опублікував фото з засніженого полігону. Він показав, як навчався стріляти з автомата. "Я не чарівник, я тільки вчуся".
  • Навесні актор Володимир Ращук разом з побратимами був у Луганській області, брав участь у жорстоких боях за Сєвєродонецьк і Рубіжне. Там загинули багато українських військових. Саме там Володимир вперше розридався.